Prace budowlano-instalacyjne

PRACE BUDOWLANO – INSTALACYJNE

 

Budowa sieci wodociągowych, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej

Oferujemy wykonanie sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacji sanitarnej oraz kanalizacji deszczowej
do budynków mieszkalnych, obiektów usługowych i przemysłowych. Posiadamy wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w zakresie konstrukcji i wykonania wszelkich systemów wodno-kanalizacyjnych. Nasze usługi realizujemy z zastosowaniem sprawdzonych materiałów wiodących producentów, wykorzystując specjalistyczne maszyny i urządzenia.

 

Naprawa i renowacja zewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych

Świadczymy usługi w zakresie inspekcji istniejących systemów wodno – kanalizacyjnych, oceny ich stanów technicznych a także napraw i kompleksowych renowacji. W zależności od potrzeb prace prowadzimy punktowo bądź liniowo. Wykorzystujemy zarówno tradycyjne jak i innowacyjne metody, które gwarantują wysoki standard usług i zadowolenie naszych Klientów.

Wykonujemy m.in. roboty związane z:

– modernizacją sieci wodociągowej wraz z wymianą armatury,

– przeglądem hydrantów oraz ich wymianą,

– naprawą lub przeróbką przyłączy wodociągowych,

– renowacją i wymianą instalacji kanalizacyjnych (rurociągi, studzienki, wpusty, armatura),

– naprawą lub przeróbką przyłączy kanalizacyjnych.

 

Bezwykopowe naprawy kanalizacji

Wykorzystując nowe technologie jesteśmy w stanie przejrzeć każdy centymetr rurociągu, wskazać punkt awarii, a następnie przedsięwziąć konieczne kroki w celu likwidacji problemu. W miejscach trudnodostępnych podejmujemy się napraw techniką bezwykopową. Doskonale sprawdza się ona w sytuacjach, gdzie prace wykopowe ze względu na lokalizację kanału są niemożliwe lub mocno utrudnione. Bezwykopowe naprawy realizujemy zarówno w przypadku uszkodzeń punktowych jak i całych odcinków kanalizacji.

 

Regulacja włazów i wpustów ulicznych

Zapadające się włazy studni jest powszechnym zjawiskiem spotykanym na polskich drogach. Znając temat „od podszewki”, podejmujemy skuteczne działania w zakresie usuwania tego typu problemu. Do regulacji włazów i wpustów ulicznych stosujemy odpowiednio dobrane materiały, o właściwej wadze i grubości. Podbudowę wykonujemy z wysokiej jakości mas szybkowiążących pozwalających na przenoszenie dużych obciążeń.

 

Odbudowa nawierzchni asfaltowych i brukowych

Specyfika inwestycji wodociągowo-kanalizacyjnych wiążę się często z pracami wykopowymi, na skutek których uszkodzeniom ulec może część szosy, chodnika czy placu. Chcąc w sposób kompleksowy realizować branżowe inwestycje, zajmujemy się również odbudową zarówno nawierzchni asfaltowych jak i brukowych.

Skip to content